У 2018 році автодорожнє будівництво продовжує нарощувати обороти. Базовим матеріалом в будівництві доріг є дорожній бітум. Велика частина споживання дорожнього бітуму доставляється в Україну з сусідніх Білорусі та Польщі. Імпорт бітуму продовжує збільшуватися. У 2017 році, в порівнянні з 2016 роком імпорт бітуму виріс на 43,2%. Статистичні дані говорять про те, що 58% імпорту перевозиться автотранспортом. Для цього потрібні надійні бітумовози, адаптовані під українські дороги і вимоги українського законодавства, які своєчасно доставлять продукт з потрібною температурою. 80% всього обсягу бітуму використовується в автодорожньому будівництві. А якщо подивитися на суми, які виділені Кабінетом міністрів в 2018 році на будівництво та ремонт доріг (47 млрд грн., що на 56% більше, ніж в минулому році), то стає очевидним, що потреба в Бітумовозах буде тільки рости.
Бітумовоз

Бітумовози
Компанія «Еверласт» давно зарекомендувала себе, як виробник якісної техніки. Купуючи напівпричепи «Еверласт», Ви отримуєте транспортний засіб адаптований до експлуатації в складних дорожніх умовах, відповідно ДОПНВ / ADR, з усіма необхідними сертифікатами та паспортом на посудину для проходження перевірки цистерни згідно закону №166 / 550, а також виїзду за кордон в країни Євро Союзу. Крім цього, клієнт «Еверласт» отримує гарантійне і післягарантійне обслуговування у виробника, який знаходиться у вашій же країні і завжди на зв'язку.
Бітумовози компанії «Еверласт» розроблені в різних комплектаціях і для різних потреб. Є полегшені (але від цього не менш міцні) конструкції, розроблені спеціально для імпортних поставок, є конструкції з максимальною теплоізоляцією і автономною системою підігріву бітуму в цистерні, що використовуються безпосередньо для дорожніх робіт. Багато українських будівельних компаній і постачальники бітуму вже успішно експлуатують цей транспорт.
Бітумовоз

Дизельна горілка бітумовозу
Автогудронатори на шасі автомобіля.
Автогудронатори від двох відомих виробників Marini (TR) і Massenza (IT) задовольнять будь-який запит на дану техніку і є новітніми розробками європейських компаній-виробників. Еверласт здійснює монтаж і установку гудронаторів на шасі будь-якого виробника (МАЗ, КАМАЗ, MAN, DAF, Volvo, Scania, Mercedes і ін.), А також видає сертифікат для постановки готового транспорту на облік в Сервісному Центрі. Термін поставки даної техніки 6-8 тижнів.
Гудронатор

Автогудронатор
Купити бітумовоз, автогудронатор або отримати детальну інформацію Ви можете, зателефонувавши за номером: +38 (048) 700-18-15, або залишивши заявку на сайті.