Технології

Завод з виробництва спеціалізованих автомобільних напівпричепів, причепів.
Як народжується цистерна
01
До того, як перша деталь транспортного засобу буде виготовлена, до того як почнуть виконувати складальні роботи причепа, його створюють фахівці конструкторського відділу. Вони ретельно прокреслюють кожну деталь, кожен складальний вузол, вони враховують властивості матеріалу, навантаження, умови експлуатації та технічне завдання замовника і обов'язково зовнішній вигляд.
01
02
Збірка цистерни починається з того, що лист металу на чотирьох валковой машині формують в циліндр. З кожного листа виготовляється один циліндр.
02
03
Після виготовлення кількох обичайок вони зварюються між собою і утворюють циліндр резервуара.
03
04
Наступним етапом в процесі створення цистерни, є приварювання днищ і кріпильних елементів до посудини.
04
05
Черговий етап - приварювання до цистерні елементів навісного обладнання.
05
06
На цистернах з термокорпусом монтується утеплювач.
06
07
Після закінчення зварювальних робіт цистерна направляється в дробеструйную камеру для очищення від прокатної окалини і підготовки до необхідної шорсткості перед малярськими роботами.
07
08
Після закінчення підготовчих робіт цистерна переміщується в підготовчу або малярську камери, де відповідно до технології фарбування виконують необхідні роботи. Для якісного виконання фарбувальних робіт завод Everlast побудував нову фарбувально-сушильну камеру, яка відповідає всім європейським стандартам.
08
09
Остаточний етап - складання, здійснюється монтаж всього навісного обладнання та інвентарю.
09
10
Перед здачею клієнтові, готовий виріб проходить цикл регулювань, налаштувань і випробувань всього встановленого обладнання і транспортного засобу в цілому.
10