Ремонт автоцистерн

Everlast здійснює капітальні ремонтні роботи напівпричепів-цистерн будь-якої складності. З огляду на довгостроковий досвід у проектуванні, розробці і виготовленні причіпної техніки наші фахівці готові надати Вам комплексне рішення по ремонту та відновленню Вашого транспортного засобу.

Наші можливості

 Технічне оснащення дозволяє ремонтувати напівпричепи і автоцистерни будь-якої складності в максимально стислі терміни.

Фахівці компанії проводять поточний ремонт автоцистерн, а також капітальні роботи будь-якої складності. Для зварювальних робіт, рихтування та фарбування застосовується обладнання та інструменти світових виробників.

Everlast здійснює ремонт автоцистерн з таких матеріалів:

 • алюмінію;
 • нержавіючої сталі;
 • вуглецевої сталі.

На заводі ремонтують харчові, паливні, аміачні, газові та хімічні автоцистерни. Перед остаточною здачею замовникові перевіряють герметичність швів і судини відновленого в ході ремонтних робіт обладнання.

Основні види ремонту
автоцистерн
Основні види ремонту автоцистерн

Завод пропонує комплексні рішення по відновленню частин напівпричепів і автоцистерн. Everlast здійснює ремонт:

 • ємностей бензовозів, газовозів, бітумовозів, а також цистерн для транспортування небезпечних хімічних речовин і продуктів харчової промисловості. Ремонт цистерни з алюмінію і сталі включає виконання зварювальних робіт будь-якої складності всередині і зовні ємності.
 • ходової частини з заміною візки напівпричепа, пневмопідвіски, дискового гальма, підрамника і гальмівної системи.
 • системи наливу при ремонті автоцистерн для води та інших рідин. Здійснюється заміна верхнього наливу і дихального клапана.
 • системи зливу з усуненням неполадок в роботі донних клапанів і зливних засувок.
 • запчастин, які відповідають за безпеку перевезення - захисного короба горловини, світловідбиваючої контурній маркування, запобіжних клапанів, вогнегасників.

До того ж Everlast здійснює заміну:

 • коліс і шасі європейських виробників;
 • елементів комплектації цистерн - трапів, противідкатних упорів, підйомних поручнів, блоків пневмопривода донними клапанами і т.д .;
 • опцій - систем контролю тиску в шинах, датчиків заднього ходу, електрики, кранів, засувок замків.

Крім капітального ремонту автоцистерн і дрібних ремонтних робіт фахівці заводу виробляють фарбування окремих елементів корпусу, а також повну реставрацію корпусу ємності.

 

Галерея робот
Відновлення опори цистерни
До
Після
Відновлення опори цистерни
До
Після
Відновлення опори цистерни
До
Після

Гарантії після ремонту Everlast

Компанія Everlast має сертифікати відповідності та необхідні дозволи на право виконання відновлювальних та реставраційних робіт. Постачальниками металу, труб, пневматики, коліс, комплектуючих і запасних частин є європейські компанії з виробництва спеціалізованого обладнання - «Дальнобой», «ПРОФІПАРТС», «Камоцці», «Северсталь», «МД Істейт» та інші.

Everlast надає гарантію до 6 місяців на виконані роботи по ремонту газових автоцистерн, бітумовозів, бензовозів і транспортних засобів для перевезення рідин, хімічних і харчових продуктів. Точний термін гарантійного обслуговування залежить від стану причіпної техніки на момент укладення договору про проведення ремонтних заходів, а також від складності проведених робіт.

Приїжджайте до нас на сервіс

Everlast - завод, який здійснює продаж і ремонт автоцистерн в Україні з 2002 року. З Everlast плідно співпрацюють відомі компанії «PRESIDENT» «Слов'яночка», «Паралель», «ВІММ-БІЛЛЬ-ДАНН УКРАЇНА», «БРСМ-Нафта», «ОККО» та ін.

Завдяки високій якості продукції та надійності своєї техніки компанія Everlast стала лідером з виробництва та обслуговування спеціалізованої техніки для транспортування різних типів речовин і продуктів. Сьогодні Everlast надає професійні послуги не тільки корпоративним клієнтам і компаніям, а й приватним замовникам. Для утримання лідерських позицій на ринку України компанія прагне задовольняти пред'явлені вимоги щодо якості продукції і сервісу.

Телефонуйте за номером: +38 (048) 708-02-63 або звертайтесь за адресою: Україна, м Одеса, вул. Локомотивна, 24В.

Станьте ще одним задоволеним замовником і постійним клієнтом Everlast.

Замовити послугу
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами
Контактна особа
Компанія
E-mail
Телефон
Індивідуальні вимоги