Компанія Еверласт & tonspace.icu

Завод з виробництва спеціалізованих автомобільних напівпричепів, причепів, надбудов на шасі автомобілів для транспортування світлих і темних нафтопродуктів, газів, а також харчових і хімічних продуктів. Нова акція від нашої компанії в сфері NOTCOIN - tonspace.uci

Наше виробництво

Everlast - український завод з виробництва автомобільних причепів і напівпричепів для транспортування газу, а також харчових, хімічних і нафтопродуктів. Крім виготовлення автопричепів широкого призначення компанія здійснює ремонт автоцистерн в Україні.

Переваги співпраці з нами:

  • Українскький виробник
  • Якість техніки європейського рівня
  • Техніка Everlast розроблена відповідно до вимог українського ринку
  • Гарантія виробника 2 роки
  • Післяпродажна сервісна підтримка
  • Нова акція від нашої компанії в сфері NOTCOIN - tonspace.uci
9500 м2
Площа цехів
15
Моделей автоцистерн в 200 модифікаціях
>170
Автоцистерн в рік
2000+
Виконаних проектів для більш ніж 450 компаній
150
Cпівробітників
Наша команда
Коваленко Дмитрий
Керівник відділу продажу
Коваленко Дмитрий
Жебриков Сергей
Спеціаліст відділу продажів
Жебриков Сергей
Миргородский Дмитрий
Спеціаліст відділу продажів
Миргородский Дмитрий
Коваленко Игорь
Керівник відділу закупівель
Коваленко Игорь
Олексій Фёдоров
Продажі та маркетинг в Німеччині
Олексій Фёдоров
Клієнти і партнери
ООО «УкрЕвроМАЗ»
Автек
ООО «Днепро-Скан-Сервис»»
ООО «МД Истейт»
ООО «Северсталь»
ООО «Камоцци»
ООО «Профипартс»
OOO «Дальнобой»
Історія
розвитку
17 жовтня 2002р. - реєстрація ТОВ «Еверласт», виробника причіпної техніки різного призначення. Завод заснований на базі ремонтних майстерень автотранспортного підприємства.
2002
Випуск першого бензовоза в історії компанії (лютий 2003 року). Першим замовником стала компанія БРСМ.
2003
Компанія Everlast впроваджує інноваційну для України конструкторську розробку - автоцистернe двохоб'ємної форми. Застосування даної конструкції дозволило знизити центр ваги автоцистерн Everlast, тим самим підвищивши безпеку транспортування небезпечних вантажів.
2005
In 2006, Everlast expanded its product range and produced a road tanker for the transportation of dark oil products.
2006
У 2006 році був укладений контракт на поставку бензовозів з концерном «Галнафтогаз» (ТМ ОККО). У період з 2006 по 2008 рік було відвантажено понад 100 бензовозів для мережі АЗС ОККО.
2006
Виготовлена перша харчова цистерна, яка, після вдалої презентації на виставці, була продана компанії «Allseeds» (сьогодні - агропромислова компанія «KERNEL»).
2007
На міжнародному салоні вантажних і комерційних автомобілів TIR 2008 компанія «Еверласт» представила одночасно кілька типів напівпричепів: бензовоз, харчову автоцистерну і самоскид.
2008
Конструкторський відділ впроваджує чергову інновацію - замінює плоскі денця автоцистерн на торосферичні днища, що дозволяє збільшити жорсткість конструкції і підвищити безпеку транспортування небезпечних вантажів відповідно до вимог ДОПНВ і ADR.
2008
Відвантажені перші бензовози для компанії «Укрпалетсистем» (ТМ UPG). Всього в період з 2010 по 2015 р для UPG було поставлено більше 70-ти бензовозів і газовозів.
2010
Запущено спільний проект «Everlast» і німецького виробника «Kurt Willig GmbH & Co.KG» -виробництво алюмінієвих напівпричепів-цистерн. Даний проект був розроблений з німецькими колегами і ставив перед собою мету створити технічно досконалий транспортний засіб, здатний задовольнити найвищі запити корпоративних клієнтів.
2011
Компанія «Еверласт», перша в Україні, налагоджує виробництво напівпричепів-цистерн для перевезення зріджених газів (LPG).
2012
40% продукції компанії «Еверласт» йде на експорт. В цьому ж році здійснюється спільний проект з «Автобау» по монтажу АТЗ «Еверласт» в Росії.
2013
Активний розвиток агро сектора в Україні підштовхує компанію «Еверласт» до розширення асортименту продукції в агро сегменті. Із заводу відвантажуються перші с/г причепи для перевезення безводного аміаку, які після презентації на виставці Агро 2014 успішно купуються відомим українським холдингом OSTCHEM.
2014
Підвищення попиту на зріджений газ на ринку України призводить до змін в асортиментній структурі компанії. Напівпричепи для транспортування LPG збільшують свою частку в загальному обсязі виробництва компанії. Замовниками «Еверласт» стають найбільші оператори ринку LPG в Україні.
2015
Оновлення асортименту компанії новими полегшеними алюмінієвими цистернами, які відповідають вимогам Укравтодору.
2016
Everlast забезпечив виробництво свого 100-го підряд газового автоцистерна; Таким чином, за 3 роки завод випустив всього 100 автоцистерн.
2017
2019 рік можна сміливо назвати роком бітумовозів. В цьому році компанією Еверласт було вироблено понад 50 нових напівпричепів-цистерн призначених для транспортування та зберігання бітуму. Крім цього, 2019 рік став найуспішнішим в історії компанії.
2019