Нове відвантаження молоковозів

6 жовтня 2021

З радістю повідомляємо про чергову партію нових молоковозів для компанії «ГАЛИЧИНА». Проект реалізується спільно з нашими партнерами, компанією "Сканія-Україна".

Обсяг нового полупріцепа- цистерни становить 25 м куб., Які розділені на три секції. Це дозволяє повністю уникнути транспортування продукту з перевантаженням. При цьому якість вантажу молока забезпечує термоізоляція, яка повністю відповідає вимогам угоди АТР.

Ще однією особливістю даної цистерни є швидкість зливу молока. Система зливу робить можливим викачування молока з будь-якої секції двома насосами одночасно. Реалізація цієї функції здійснена за допомогою підключення через два технологічних ящика. Завдяки цьому швидкість зливу збільшена в два рази.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших фахівців.

Читайте також
3 листопада 2023

Ми, в Everlast, раді повідомити вам, що цього року ми братимемо участь у виставці Agritech Fair в Ганновері. Agritech Fair - це значуща подія у світі сільськогосподарських технологій, яка надає відмінну можливість компаніям, таким як наша, продемонструвати наші останні інновації та продукти.

Everlast на Agritech Fair 2023 – Дізнайтеся більше про наші нові рішення для транспорту рідин
1 лютого 2022

Нове відвантаження напівпричепів цистерн для транспортування КАС для наших постійних клієнтів агрохімічної компанії GrossDorf 

Напівпричепи для транспортування КАС відвантажені до GrossDorf
15 грудня 2021

Everlast повернувся із Dubai, де проходила головна світова подія на ринку зріджених газів, виставка-конференція LPG Week 2021.

Everlast відвідав LPG Week 2021