Everlast презентує свій бітумовоз на виставці "Дорожнє Будівництво 2021" в Мінську.

4 листопада 2021

Сьогодні у Мінську стартує виставка "Дорожнє Будівництво 2021", на якій офіційний дилер "Еверласт" в Республіці Білорусь, компанія ARIMAX (ТОВ "МЗ Арімакс"), вперше представить бітумівоз EVERLAST.

Бітумовози EVL давно знайомі білоруським транспортним компаніям. Щодня десятки напівпричепів нашого виробництва можна бачити на завантаженні у Мозирі та Речиці, або у черзі на кордоні Білорусії з Україною. І тепер, після проведення сертифікації в РБ, нашу техніку можна офіційно купити на майданчику в Мінську.

Купівля напівпричепа з білоруською реєстрацією може бути цікавою і для українських компаній, які масово стикаються з проблемою отримання "дозволів". Тепер, купивши напівпричіп-цистерну Everlast з білоруською реєстрацією на білоруську фірму, можна успішно вирішити завдання доставки бітуму до України.

Контакты ARIMAX в РБ:
📞 +375296924584
💻 polupricep.by

Читайте також
3 листопада 2023

Ми, в Everlast, раді повідомити вам, що цього року ми братимемо участь у виставці Agritech Fair в Ганновері. Agritech Fair - це значуща подія у світі сільськогосподарських технологій, яка надає відмінну можливість компаніям, таким як наша, продемонструвати наші останні інновації та продукти.

Everlast на Agritech Fair 2023 – Дізнайтеся більше про наші нові рішення для транспорту рідин
1 лютого 2022

Нове відвантаження напівпричепів цистерн для транспортування КАС для наших постійних клієнтів агрохімічної компанії GrossDorf 

Напівпричепи для транспортування КАС відвантажені до GrossDorf
15 грудня 2021

Everlast повернувся із Dubai, де проходила головна світова подія на ринку зріджених газів, виставка-конференція LPG Week 2021.

Everlast відвідав LPG Week 2021