Новий газовоз EVERLAST EUROLight

4 жовтня 2021

Багатьом нашим клієнтам вкрай важливо мати можливість імпортувати LPG не тільки з Білорусії або Росії, але і з європейських країн. Не секрет, що українські лабораторії, які перевіряють цистерни на відповідність ADR, відсутні в базах ООН. В результаті цього газовозів, які отримали "свідоцтво" в українських лабораторіях, можуть відмовити в завантаженні на європейському заводі, або помістити на штрафмайданчик де-небудь в Польщі.

У той же час, метою EVERLAST на найближчий період, є висновок нашої продукції на європейський ринок. Тому сертифікація виробництва, виробничих процесів і всього модельного ряду напівпричепів-цистерн ADR, було пріоритетним завданням, якої наша компанія присвячувала максимум зусиль останні 1,5 року. Звичайно, в зв'язку з карантинними обмеженнями і неможливістю відвідування заводу європейськими експертами, процес був відкладений, але цього літа ми знову його відновили.

Процес сертифікації модельного ряду Everlast ми почали з газовозів обсягом 46м3, 48м3 і 50м3. І сьогодні ми можемо похвалитися відвантаженням першого газовоза пройшов сертифікацію за стандартами EN 12493, TPED directive 2010/35 / EU і пройшов перевірку на відповідність ADR-2021 силами європейської лабораторії. Перший сертифікований газовоз EUROLight 46м3 було відвантажено нашому постійному клієнту з Одеси, компанії SP-GAZ.

Everlast продовжує працювати над зменшенням маси всього модельного ряду напівпричепів-цистерн. Тому при розробці нових моделей відповідно до EN 12493 ми переробили кожен вузол для зменшення маси напівпричепа. І результат перевищив наші очікування. Напівпричіп-газовоз об'ємом 46м3, в повній комплектації з насосом, масоміра і котушкою має споряджену масу всього 11 200кг!

Ми з гордістю заявляємо про свої успіхи і вітаємо всіх наших конструкторів, працівників на виробництві, відділ сертифікації з прекрасним результатом!

Окрема подяка компанії SP-GAZ, яка дала згоду на проходження випробування і сертифікації нової моделі. Як результат, наші партнери отримали транспорт, який підвищить ефективність їх логістики і буде заробляти більше грошей на кожному рейсі.

Проект був профінансований фінансовим партнером Everlast - OTP-Leasing

Читайте також
3 грудня 2021

Everlast візьме участь у міжнародній виставці LPG Week 2021

Everlast їде на виставку у Дубай
19 листопада 2021

Один із лідерів ринку АЗС компанія SOCAR Energy Ukraine придбала нові напівпричепи-газовози EVL об'ємом 45 м³.

Найкращі обирають найкращих. SOCAR обирає Everlast
16 листопада 2021

АТЗ-8 на шасі DAYUN у наявності! Встигніть купити АТЗ за старою ціною!

АТЗ-8 на шасі DAYUN