Компанія «Еверласт», найбільший український виробник автомобільних цистерн і напівпричепів, випустив партію паливозаправників, оснащених апаратурою нижнього наливу.

«Еверласт» вже випускав магістральні напівпричепи, оснащені таким обладнанням. Нова партія виготовлена ​​на базі вантажних автомобілів MAN TGX.

Апаратура нижнього наливу з системою рекуперацією випарів є обов'язковою в більшості країн Європи. Вона дозволяє знизити до нуля небажані викиди вуглеводневих випарів в атмосферу.

«Особливість такої системи в тому, що при перевантаженні із цистерни в резервуар не відбувається контакту палива з повітрям, - розповів керівник відділу продажів компанії Дмитро Ковалнко. - Бензинові або дизельні випаровування, які утворюються в напівпорожніх резервуарах, не йдуть в атмосферу, а повертаються в автоцистерну і частково конденсуються. Вигода очевидна: підвищується безпека, знижуються втрати палива, а в районі АЗС ніколи немає характерного запаху. Завдяки наявності оптичних датчиків рівня процес перевантаження повністю автоматизований».

Використання апаратури нижнього наливу в країнах Європи дозволяє розміщувати заправні станції навіть на перших поверхах житлових будинків.

Фахівці компанії «Еверласт» сподіваються, що використання таких технологій в Україні стане масовим, а в перспективі і обов'язковим. Поява попиту на відносно невеликі (16 куб.м.) паливозаправники з нижнім наливом говорить про те, що дана технологія приходить не тільки на ринок магістральних перевезень ПММ, а й в дрібнооптовий і роздрібний сегмент.

IMG 2453
IMG 2439
IMG 2442
IMG 2465
IMG 2470