Компанія Еверласт не перший рік поставляє бензовози в Північну Африку. Але коли з заводу виїжджає одразу 5 машин - це завжди дуже видовищно і масштабно. Цього разу на напівпричіп-цистернах «Еверласт» нанесені емблеми однієї з найбільших нафтових компаній світу - французькій Total.
 
В такі моменти з'являється гордість за свій завод, за свою країну. Складна техніка, що була виготовлена з українського металу руками українських працівників, що буде доставлена замовнику українськими перевізниками, працюватиме для всесвітньо відомої компанії в умовах африканських пустель.
 
Україна може виробляти високотехнологічну якісну продукцію, яка користується попитом за кордоном! Хочеться розповісти всім, що для поліпшення добробуту країни потрібно просто, щоб КОЖЕН ДОБРЕ РОБИВ СВОЮ СПРАВУ!
 
Наразі компанія Еверласт активно розвивається. Ми встановлюємо нове обладнання, підвищуємо продуктивність, розробляємо нові моделі і освоюємо нові експортні напрямки. Головною проблемою, як це не дивно, є нестача робочої сили. Хто там каже, що в Україні безробіття і неможливо знайти роботу? Компанія «Еверласт» постійно набирає слюсарів, зварювальників та працівників інших робочих спеціальностей. Заробітна плата на підприємстві гідно конкурує з зарплатами в Польщі та країнах ближнього зарубіжжя. Якщо Ви готові стати частиною нашої дружної сім'ї Еверласт і робити спільну справу - Вас чекаємо на співбесіді (тел. + 38-050-336-38-04, http://everlast.ua/ua/company/vacancies).
бензовоз
бензовоз