Придбавши техніку Еверласт, ви одразу зможете працювати і заробляти
 
Останнім часом в Україні впроваджують все більш жорсткі норми з охорони навколишнього середовища та безпеки людини. Наша країна приєдналася до угоди про перевезення небезпечних вантажів ADR (ДОПНВ) ще в 2000 році, і з того часу національні вимоги все більш наближуються до європейських. 
 
Впровадження нових цивілізованих правил - без сумніву, процес позитивний на назрілий. Проте спочатку він супроводжується організаційними складнощами.
 
Так, з 1 червня 2018 року автоцистерни для перевезення небезпечних рідких вантажів повинні мати свідоцтво про проходження перевірки. Це означає, що весь транспорт, що перевозить бензин, дизельне пальне, газ, мазут, бітум, аміак і інші речовини, треба надати для огляду і перевірки технічному експерту. Експерт здійснює спеціальну перевірку та випробування і ставить особисте клеймо на металевій табличці цистерни. 
 
Відтепер небезпечні (легкозаймисті, отруйні, вибухонебезпечні) вантажі українськими дорогами будуть перевозити виключно цистернами, технічний стан яких перевірено експертами. Це гарна новина. Проте перевізники стикнулися з тим, що провести таку спеціальну перевірку наразі дуже складно, або зовсім неможливо. Причина тут не в технічному стані цистерн, що використовують. Справа в тому, що наразі на всю країну є лише три уповноважених органи, експерти яких можуть провести таку перевірку.
 
Враховуючи величезну кількість техніки для перевезень, в масштабах країни такої кількості установ та експертів вочевидь недостатньо. Звісно, в перспективі їх кількість зросте, спеціальні перевірки стануть нескладною і, головне, швидкою справою. Але перевозити вантажі треба вже зараз.
 
Український виробник спеціальної техніки, завод “Еверласт”, бере всі питання, що пов’язані з дозвільними документами на свою продукцію, на себе. Усі належні огляди, перевірки, гідравлічні та пневматичні випробування уповноважені експерти здійснюють безпосередньо на заводі-виробнику, надають свідоцтво і ставлять на цистернах особисте клеймо.
 
Таким чином, власник отримує цистерну з повним пакетом необхідних документів, в тому числі свідочтво про метрологічну повірку (калібровку), паспорт судини і обладнання, сертифікати на матеріали, акт приймання-передачі для реєстрації в МВС. Завдяки цьому покупець економить власний час та заробляє гроші - безпечно перевозити небезпечні вантажі можна одразу після придбання нової автоцистерни в ТОВ “Еверласт”.


битумовоз
битумовоз