У березні 2018 року, на території заводу-виробника вантажної техніки TATRA TRUCKS в Чеській Республіці, одеська компанія Еверласт - виробник напівпричепів-цистерн, провела випробування цистерни для перевезення світлих нафтопродуктів.
Випробування проходили на випробувальному полігоні компанії TATRA в режимі симуляції реальних навантажень. Випробування проводилися силами фахівців лабораторії DEKRA - визнаного експерту в області сертифікації транспортних засобів та контролю відповідності ADR. На даному етапі були проведені випробування за двома правилами:
- 13 правило - випробування гальмівної системи;
- 105 правило - відповідність правилам перевезення небезпечних вантажів (ADR / ДОПНВ).
Самі випробування складалися з ряду етапів: цистерну заливали водою для забезпечення симуляції максимального навантаження на гальмівну систему і підвіску, за допомогою тестового обладнання WABCO перевірялася працездатність гальм при екстремальних навантаженнях, перевірялася правильність роботи систем ABS, EBS і RSS на поверхнях з різним рівнем зчеплення. Також напівпричіп випробували на стійкість до перекидання, в тому числі на слизькому і мокрому асфальті.
Результатом цієї роботи стали видані компанії Еверласт сертифікати європейського зразка. Крім цього, ведеться подальша робота з метою отримання повної сертифікації (схвалення типу) європейського зразка на все напівпричепи EVERLAST з метою збільшення експортного напрямку компанії.
бензовоз
бензовоз
бензовоз
бензовоз
бензовоз