У квітні цього року, в місті Нашвілл, США, пройшла виставка NPGA Propane Expo 2017. Представники компанії Еверласт завітали до найбільшої виставки, присвяченій зрідженому газу, і хотіли б поділитися своїми враженнями.
Яка була мета нашої поїздки? Сьогодні на газовозах «Everlast», на всьому газовому обладнанні, стоїть напис Made in USA. Американські бренди Rego, Fisher, Emerson і LC відомі всім. Тому, була впевненість, що ми почерпнемо багато корисного в країні, в якій дана галузь добре розвинена. Звичайно, ми розуміли, що американські газовози будуть трохи інші ... Але те, наскільки сильно вони відрізняються від європейських напівприцепів-газовозів, нас дуже сильно здивувало.
Не будемо зупинятися на дизайні і кубатурах поширених в США. Рівно настільки наскільки американський тягач не схожий на європейський, настільки ж і будь-який напівпричіп в США буде кардинально відрізняться від європейського. Ну люблять американці велику кількість хрому і лампочок. На смак і колір ... Проте, з точки зору безпеки, це краще, ніж невидимий, через відсутність задніх ліхтарів, зерновоз, що повзе на підйомі зі швидкістю 20 км / год, на трасі Київ-Одеса.
Головний принцип, це чітка орієнтація на функціонал - напівпричіп призначений для транспортування на великі відстані, і він завжди в транспортній версії, обладнаний лише насосом для швидкісного викачування, автоцистерна на шасі малого обсягу, призначена для розвезення по клієнтам, обладнана системою видачі.
Також впадає в очі повна відсутність технологічного ящика на напівпричепах, і тільки частковий захист на мобільних розвізниках. Ховається, як правило, тільки електронна «голова» лічильника і пневматичне управління клапанами.
Крім цього, хочеться сказати, що жоден газовоз не був обладнаний об'ємно-масовим витратоміром. Найчастіше це був механічний, з електронним реєстром, з можливістю накопичення і передачі даних по GSM.
Звичайно, мало, що сьогодні можна застосувати в Україні. Але напрямок на максимально функціональний дизайн - це той орієнтир розвитку, який наша компанія бере собі на озброєння. Сподіваємося, що в недалекому майбутньому і у нас можна буде без остраху виставляти крани на вулиці, без ящика. А по містах перестануть стояти в пробках напівпричепи-газовози.

газовая выставка

газовая выставка

nov1 3

nov1 4

nov1 5

nov1 6

nov1 7

газовая выставка

газовая выставка

газовая выставка

газовая выставка

газовая выставка