Алюминиевые цистерны Газовоз Цистерны для светлых нефтепродуктов Цистерны для светлых нефтепродуктов Битумовозы

Алюминиевые цистерны

Газовоз

Цистерны для светлых нефтепродуктов

Цистерны для светлых нефтепродуктов

Битумовозы

Цистерни для світлих нафтопродуктів

Цистерни для темних нафтопродуктів

Цистерни для зріджених газів

Цистерни для харчових і хімічних продуктів

15 +

Років досвіду

1500 +

Виконаних проектів

300 +

Задоволених клієнтів

350 +

Постачальників

Відправте on-line запит на прорахунок вартості автоцистерни

За допомогою спеціальної онлайн форми, Ви можете відправити нам на прорахунок своє замовлення

14 квітня 2021

Починаються посівні роботи, і EVERLAST із задоволенням відвантажує нову техніку для україн...

14 квітня 2021

Новий молоковоз Everlast було відвантажено для для українського виробника компанії Агромол...

15 лютого 2021

З радістю повідомляємо про відвантаження нового паливозаправника Everlast з алюмінієвої ци...

Еверласт - виробник автоцистерн №1 в Україні

Компанія Everlast - виробник автоцистерн, напівпричепів, причепів, а також надбудов на автошасі, для транспортування газів, темних і світлих нафтопродуктів, хімічних речовин, харчової продукції.

Для виробництва напівпричепів-цистерн і автоцистерн Everlast ми використовуємо комплектуючі провідних європейських виробників: BPW і SAF для ходової системи, WABCO для гальмівної системи, Normec, Sening, Perolo для ADR арматури, Rego, Fisher і Cavagna для газової арматури, що гарантує максимальну якість і ремонтопридатність техніки Everlast.

Провідні українські компанії вибирають автоцистерни Everlast. Найбільші паливні оператори: ОККО, WOG, UPG, БРСМ, BVS, AVANTAGE 7, GAZTRON, Parallel, Схід Газ, АльянЕнергоТрейд, ДнепрПетроліум, RLS, Термінал МК, NEON і багато інших, експлуатують газовози, бензовози і бітумовози Everlast. Наші аміаковози і напівпричепи КАС експлуатуються такими агрохолдингами як: УкрАгро НПК (OSTCHEM), Урожай (МХП), Укрлендфармінг, АГРОХІМ 2001, GROSSDORF, Азот Агросервіс, ЛОС Агро, Облагрохім і іншими. Цистерни харчові Everlast використовуються для транспортування молока, масла та інших харчових продуктів найбільшими українськими і міжнародними компаніями. AllSeeds, KERNEL, ГАЛИЧИНА, Клуб Сиру, Звенигородський Сироробний Комбінат, ВіммБілльДанн, РОГАНЬСКА, БілАгро, Хорольський завод дитячого харчування - вибирають техніку Everlast. Паливозаправники Everlast заправляють спецтехніку по всій країні: військову техніку Нацгвардії України, кар'єрну техніку Північного, Південного, Полтавського та Інгулецького ГЗК, ДЕК, ВЕСКО, будівельну техніку Автомагістраль ЮГ, АЛЬТКОМ, ПБС, RDS, аграрну техніку АгроЛВ, КЕРНЕЛ, ІМК Груп, Агроміно, АПК-Інвест та багатьох інших агро-холдингів.

Ми виробляємо автоцистерни і напівпричепи цистерни

Пропонуємо продукцію для організацій, що займаються постійними або періодичними перевезеннями харчової продукції, нафтопродуктів, хімікатів, агресивних рідин та ін. речовин:

Напівпричіп-цистерна для харчових і хімічних продуктів. У нас можна замовити автоцистерну для транспортування молока, масла, води з низьковуглецевої нержавіючої сталі AISI 304. Так само ми використовуємо нержавіючу сталь AISI 304 / AISI 316 в якості матеріалу для напівпричепів під агресивні хімічні продукти.

    Газовози. Ємності для транспортування і тимчасового зберігання зріджених газів, об'ємом від 24 до 48 м³, як в транспортних версіях так і обладнаних об'ємно-масовими лічильниками MicroMotion від EMERSON.

    Бензовози. У тому числі паливозаправники, напівпричепи-цистерни та автоцистерни для транспортування ПММ з низьколегованої сталі товщиною 4 мм або алюмінієвого сплаву товщиною 6 мм., Які повністю відповідають правилам перевезення небезпечних вантажів (ADR).

    Бітумовози. Так називається техніка, призначена для транспортування темних нафтопродуктів. Ми пропонуємо версію бітумовозу з полегшеною конструкцією, максимальної теплоізоляцією, а також з можливістю оснащення автономним підігрівом у вигляді дизельного пальника.

Якщо потрібно замовити нову автоцистерну на шасі MAN, Scania, Mercedes і інших виробників, залиште замовлення у нас. Необхідна конструкція АЦ / АТЗ розраховується і індивідуально проектується нашими конструкторами, згідно технічних характеристик шасі, технічного завдання замовника і майбутніх умов експлуатації транспорту.

Чому обирають нас?

Компанія Everlast була заснована в 2002 році на базі ремонтної майстерні автотранспортного підприємства. Перший бензовоз на профільній виставці був представлений вже в 2003 році. Ми маємо багатий практичний профільний досвід і вже з 2004 року працюємо з великими національними мережами автозаправок ОККО, WOG та БРСМ.

Ми здійснюємо виготовлення цистерн під замовлення з точним урахуванням всіх ваших побажань. Наш головний принцип - ефективне вирішення транспортних завдань клієнта, надійність в експлуатації і простата в обслуговуванні.

Додатково пропонуємо:

  1. сервісне обслуговування автоцистерн - проводимо капітальний ремонт і відновлення напівпричепів-цистерн, заміну балок рам і / або ходової системи, фарбування, обладнання за стандартами ADR;
  2. продаж комплектуючих - запірної арматури, електроосвітлення, комплектуючих для гальмівної системи і ходової;
  3. онлайн-підбір відповідної моделі - перш ніж вибрати виготовлення автоцистерн під замовлення у нас, скористайтеся формою замовлення, де вкажіть вимоги за обсягом, версії, типу осі. В онлайн-конфігураторі відразу вкажіть свої дані для зв'язку.

Ми гарантуємо

Ходова частина наших напівпричепів адаптована до українських доріг, ємності всіх конструкцій посилені і мають підвищену міцність в порівнянні з імпортними аналогами. Це дає нам можливість безбоязно надавати гарантію виробника - 2 роки.

Щоб залишити заявку на виготовлення автоцистерни, скористайтеся онлайн-формою або телефонуйте за номером телефону, зазначеного в розділі «Контакти».