Про компанію

Як народжується цистерна

 1. До того, як перша деталь транспортного засобу буде виготовлена, до того як почнуть виконувати складальні роботи причепа, його створюють фахівці конструкторського відділу. Вони ретельно прокреслюють кожну деталь, кожен складальний вузол, вони враховують властивості матеріалу, навантаження, умови експлуатації та технічне завдання замовника і обов'язково зовнішній вигляд.

Створення цистерни 

2. Збірка цистерни починається з того, що лист металу на 4- валковій машині формують в циліндр. З кожного листа виготовляється один циліндр, за документацією - обичайка.

Формування циліндра 

3. Після виготовлення кількох обичайок вони зварюються між собою і утворюють циліндр резервуара.

Циліндр резервуара 

4. Наступним етапом в процесі створення цистерни- є приварювання днищ і кріпильних елементів до ємкості.

Приварення днища

Загальний вигляд цистерни 

5. Черговий етап - приварювання до цистерни елементів навісного обладнання.

Навісне обладнання 

6. На цистернах з термокорпусом монтується утеплювач.

Утеплювач на термокорпусі 

7. Після закінчення зварювальних робіт цистерни направляються в дрібоструминну камеру для очищення від прокатної окалини і підготовки необхідної шорсткості перед малярними роботами.

Підготовка до малярних робіт 

8. Після закінчення підготовчих робіт цистерни переміщаються в підготовчу або малярну камеру, де відповідно до технології фарбування виконуються необхідні роботи. Для якісного виконання фарбувальних робіт ТОВ «Еверласт» побудували нову малярно-сушильну камеру, яка відповідає всім європейським правилам.

Фарбування цистерни 

9. Остаточний етап - збірка, виконується монтаж всього навісного обладнання та інвентарю.

Фінальне налаштування 

10. Перед здачею клієнту, готовий виріб проходить цикл регулювання, налагодження і випробування всього встановленого обладнання і транспортного засобу в цілому.