Компанія «Еверласт» активно освоює новий сегмент ринку - «Молоковози» з нижнім наливом. Все більше виробників молока в Україні переходять на європейські стандарти виробництва і збору молока, де не припустим контакт молока з зовнішнім середовищем. «Молоковози» з насосом, лічильником і системою відбору проб стають все більш затребуваними тепер і в нашій країні. «Еверласт» єдиний з українських виробників, хто може запропонувати дані технології ринку.
Черговий молоковоз з насосом для закачування молока поїхав до Львова, для Кооперативного Об'єднання Обслуговуючих Кооперативів «РІВНОПРАВНІСТЬ». Автоцистерна 8м3, 3 секції, виробництва ROMEX була адаптована Everlast для установки на шасі МАЗ. В результаті клієнт отримав транспорт з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Хороший варіант машини для сільського господарства, яка відповідає найжорсткішим вимогам санітарії.
Купити молоковоз чи будь-яку іншу цистерну для перевезення харчових продуктів Ви можете, залишивши заявку на сайті: www.molokovozy.com.ua або зателефонувавши за номером телефону: +38 (048) 728-24-20.

Молоковози

Молоковози
Молоковози