З початку 2017 рік «Еверласт» зіткнувся з підвищеним попитом на автоцистерни малої кубатури. Постачальники палива усвідомили, що невелика мобільна цистерна має безліч переваг перед автопоїздом з напівпричепом-цистерною великої кубатури. Аграрії почали масово закуповувати нові паливозаправники для заправки в поле. Паливозаправники для гірничо-збагачувальний комбінат також користуються попитом. Молоковози, водовози, Гудронатори і асенізатори, все це автоцистерни, які у нас запитували клієнти.
Насправді, виробництво невеликого паливозаправника АТЗ-10 на шасі триває довше, ніж виробництво напівпричепа об'ємом 30м3. Крім цього, необхідно проводити адаптацію автоцистерни під кожне шасі. «Еверласт» не був готовий до такого обсягу роботи і доводилося відмовляти багатьом потенційним клієнтам.
Сьогодні, «Еверласт» знову вийшов назустріч своїм клієнтам і тенденціям ринку. Ми провели реорганізацію і виділили виробництво автоцистерн-надбудов в окремий напрямок. В результаті, скорочені терміни виробництва і вже не дві, а шість та більше автоцистерн в місяць відвантажуються клієнтам.
Зараз на території 14 вантажних шасі різних виробників (MAN, DAF, VOLVO, FORD, МАЗ і КРАЗ) очікують своєї черги заїзду в цех, під монтаж автоцистерни. Щотижня ми відвантажуємо дві автоцистерни різного призначення:
- Автоцистерни-паливозаправники (АТЗ)
- Автоцистерна ПММ
- Автоцистерни-молоковози
- Автоцистерни-Гудронатори
- Автоцистерни-водовози
- Автоцистерни-асенізатори
   
«Еверласт» готовий встановити автоцистерну на будь-яке вантажне шасі. Запрошуємо дилерів до тісної співпраці.
Автоцистерни
Автоцистерни
Автоцистерни
Автоцистерни
Автоцистерни
Автоцистерни
Автоцистерни
Автоцистерни
Автоцистерни